Автосервіс Арія Моторс. Діагностика автомобіля у Львові

01 Фев 2022

Автосервіс Арія Моторс. Діагностика автомобіля у Львові

Надійна робота автомобіля безпосередньо залежить від своєчасної та якісної діагностики всіх систем, які дозволяють виявити несправності та вберегти власника від серйозних витрат на ремонт у разі поломки. Фахівці СТО «Арія Моторс» на Городоцькій, 306 рекомендують проводити діагностику авто не рідше одного разу на рік, особливо напередодні зими та літа. Якісна перевірка справності деталей та механізмів можлива лише з використанням професійного обладнання на спеціалізованих СТО, де працюють досвідчені фахівці, які знають нюанси різних моделей авто.

Сутність професійної діагностики авто

Сучасне технологічне обладнання, яке використовується на професійному автосервісу Арія Моторс, дозволяє швидко визначити збій в електронних системах автомобілів будь-яких марок. Комп’ютерна діагностика спрямовано сканування кодів помилок, які система аналізує щодо основних механізмів і агрегатів

Комп’ютерна діагностика необхідна у таких випадках:

— перед плануванням поїздки на далекі відстані;

— перед придбанням автомобіля з пробігом;

— у разі дорожньої аварії;

— при комплексному ремонті;

— при виявленні надмірної витрати палива, втрати потужності двигуна, нестабільній роботі двигуна.

Сучасні автомобілі оснащені електронним блоком управління, який фіксує помилки у функціонуванні систем, тому обладнання комп’ютерної діагностики здатне швидко визначити характер несправностей та їх локалізацію.

Обладнання для діагностики є спеціальні сканери, стенди з безліччю функцій, мобільні зчитувальні пристрої. Сучасні технології дають змогу не тільки виявити несправність, а й скоригувати помилки.

На першому етапі майстри проводять діагностику без активації робочих систем автомобіля. Це необхідно для тестування таких важливих електричних вузлів, як генератор, акумулятор та різні з’єднання.

Для перевірки в динамічному стані автомобіль закріплюється на стенді і до нього підключаються датчики, що аналізують працездатність всіх систем. Активація пристрою, що збирає дані, дозволяє фахівцям зібрати інформацію про порушення в роботі електронних механізмів авто.

Комп’ютерна діагностика авто у сервісному центрі Арія Моторс на Городоцькій, 306 проводиться досвідченими майстрами, які мають навички роботи з сучасним обладнанням та програмним забезпеченням. СТО надають послугу виїзної діагностики, коли власник не має можливості доставити авто в стаціонарний сервісний центр.

У чому переваги професійної комп’ютерної діагностики — СТО Арія Моторс

Комп’ютерна діагностика у спеціалізованому сервісному центрі Арія Моторс на Городоцькій, 306 має ряд переваг:

— точне, надійне та швидке визначення неполадок та поломок;

— виявлення порушень у роботі супутніх вузлів та агрегатів;

— Використання сучасного високоточного обладнання;

— Обслуговування клієнтів кваліфікованими фахівцями.

Щоб записатися на комп’ютерну діагностику автомобіля у Львові телефонуйте за номером 38 (032) 25 90 668, або залишайте заявку онлайн. СТО Арія Моторс знаходиться за адресою м. Львів, вул. Городоцька 306.