Автосервіс. Діагностика та кузовний ремонт автомобіля у Львові

01 Фев 2022

Автосервіс. Діагностика та кузовний ремонт автомобіля у Львові

Кузов автомобіля відповідає за його аеродинамічні якості, забезпечує пасивну безпеку транспортного засобу. Завдяки конструктивним особливостям кузовних деталей при ДТП знижується ймовірність серйозних травм.

Тому потрібно стежити за станом каркасу автомобіля, своєчасно проводити діагностичні заходи та ремонт кузовних елементів. Будь-які пошкодження можуть стати причиною утворення корозійних вогнищ, що руйнують метал.

У процесі експлуатації машини на кузові з’являються вм’ятини, подряпини або потертості різного ступеня. Серйозні аварії призводять до деформації кузовних складників.

Для відновлення геометричних розмірів авто потрібно звернутися до професіоналів автосервісу. Проведена діагностика кузова дозволить визначитись із вибором технології виконання ремонту, який проводиться на сучасному обладнанні.

Щоб повернути колишню геометрію, використовується стапель, на якому здійснюється точний контроль потрібних розмірів одночасно за трьома напрямками. Правильне рихтування дозволяє акуратно випрямити метал.

Локальний ремонт застосовується за невеликих кузовних дефектів. Якщо заводське лакофарбове покриття не порушено, роботи з приведення кузовних деталей у нормальний стан виконуються на конкретних пошкоджених ділянках. Такий ремонт виходить швидким та недорогим. Для видалення вм’ятин використовуються спеціальні інструменти.

При локальному ремонті:

• застосовуються пристрої, що дозволяють повернути метал у колишній стан. Наприклад, корисним інструментом вважається присоска із збереженням молекулярної пам’яті;

• відновленню підлягають певні ділянки з вм’ятинами;

• не доводиться виконувати демонтаж деталей;

• не потрібні додаткові матеріали.

Досвідчені фахівці СТО Арія Моторс, що розташована на Городоцькій 306 здатні впоратися з будь-якими складними завданнями відновлення кузовних деталей. Якщо геометрія кузова не змінилася, але стався розрив металу, виконується вирізка, врізка частини кузова, рихтування поверхонь.

При ДТП можуть стати покрученими не тільки кузовні елементи, але й зміститися нутрощі автомобіля. Для виправлення сильних деформацій необхідно приведення металу в ідеальний стан, потім шпаклівка, грунтовка, фарбування.

При неякісному ремонті швидко з’являються тріщини. Виконання неточної геометрії загрожує негативними наслідками.

Арія Моторс — замовити ремонт кузова із гарантією Львів

Пропонуємо якісний ремонт кузова та фарбування автомобіля за доступними цінами. Також робимо оцінку пошкоджень та складаємо акти оглядів для страхових компаній.  Гарантія на роботу. Телефонуйте за ном.: 097 29 63 800 або заїжджайте за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 306.