CES 2019: Honda створює нові технології для життя

10 Сен 2019

CES 2019: Honda створює нові технології для життя

Повертаючись до CES з новими технологіями, які спрямовані на підвищення якості життя людей, Honda демонструє різноманітність мобільності, робототехніки, енергетичного менеджменту та інтернет-технологій на CES 2019

8-11 січня 2019 року компанія продемонструвала технології, які мають потенціал для створення більш чистого, безпечного і зручного світу.

Honda Autonomous Work Vehicle — прототип позашляховика, оснащений передовими автономними технологіями. Модель побудована на базі шасі ATV, зазначеного безліччю нагород. Автономна робоча машина Honda є безпілотною платформою, що підходить для різних цілей та виконання різних видів робіт.

З моменту дебюту концепту на CES 2018 під ім’ям 3E-D18, компанія Honda провела масштабне тестування. Компанія тестувала безпілотник з партнерами та оцінювала можливості використання машини в широкому спектрі робочих середовищ. Автомобіль відмінно пройшов тест на масштабній «плантації» сонячних батарей  у Північній Кароліні, відділенні пожежогасіння в Колорадо, а також коледжі сільськогосподарських і екологічних наук у Каліфорнії.

SAFE SWARM — концепт, що втілив мрії Honda про безаварійне майбутнє. Винахід являє собою кластер комунікативних технологій, покликаний створити безпечні умом руху дорогами загального користування. Застосування V2X-систем (Vehicle-to-Everything) дозволяє автомобілям комунікувати з іншим транспортом і елементами інфраструктури, щоб ділитися з ними ключовою інформацією, що стосуються зокрема місцезнаходження кожного з елементів і їх швидкості.

SAFE SWARM ™ спрямований на те, щоб зробити загальний транспортний потік безпечним і плавним. Технологія допоможе уникнути перевантажень транспортними засобами. Відслідковуючи дані навколишнього транспорту та ситуацію на дорозі, SAFE SWARM ™  аналізує та оптимізує злиття та змінює швидкість руху. Система покликана упорядкувати транспортний потік, імітуючи синхронний та зладжений рух рою риб.

Зараз Honda проводить випробування технології в реальному середовищі — у транспортному потоці Smart Mobility Corridor в Огайо між Колумбусом і Мерісвіллем. Польові випробування Smart Intersections, зі світлофором, оснащеним камерами, сенсорами та комунікаційними можливостями, також почалися в Мерісвіллі.

The Honda P.A.T.H. Bot

Honda P.A.T.H. (Predicting Action of the Human — Прогнозування дій людини) Bot — це робот, який спеціалізується на пересуванні по громадських місцях, не створюючи перешкод іншим об’єктам. Модуль, оснащений технологіями на базі штучного інтелекту, використовує бортові камери і датчики для аналізу навколишнього середовища, щоб переміщатися з однієї точки в іншу, вибираючи оптимальний маршрут і успішно обходячи перешкоди.

Honda прагне реалізувати суспільство, в якому люди та пристрої робототехніки співіснують і співпрацюють, розширюючи можливості для всіх. Honda P.A.T.H. Бот може плавно рухатися громадськими місцями, не стикаючись з людьми і не лякаючи їх. Ці аспекти є надважливими для робототехнічних пристроїв для інтеграції їх в суспільстві.

 

Платформа Honda RaaS (Robotics as a Service) — концепт програмного забезпечення для зберігання і поширення даних, управління комунікацією і спілкуванням з іншими роботами.

Wireless Vehicle-to-Grid — система двонаправленого енергорозподілу, яка в теорії може знизити обсяг шкідливих викидів в атмосферу. Так як зростаюча популярність електрокарів веде до збільшення обсягу робіт для електростанцій і, як наслідок, ще більшого використання невідновлюваних джерел енергії, світ потребує програми по стабілізації енергомережі і грамотному розподілу енергії. І бездротова V2G-система від Honda має великий потенціал у цій сфері.