Чи вигідні гібриди? Переваги гібридних автомобілів?

23 Дек 2022

Чи вигідні гібриди? Переваги гібридних автомобілів?

Дізнайтеся більше про переваги гібридних автомобілів, від економії палива до податкових пільг.
У 1999 році ми стали першим виробником автомобілів, який запропонував гібридні автомобілі в Європі. Ми прагнемо поділитися перевагами гібридного водіння, незалежно від того, чи це економія палива та податків або зменшення впливу на навколишнє середовище.

Поєднуючи практичність двигуна внутрішнього згоряння з перевагами скорочення викидів електрики, водіння гібридного автомобіля має багато переваг перед бензиновим або дизельним автомобілем.

Переваги гібридних автомобілів

Щоб допомогти вам зрозуміти, чи гібрид є правильним вибором для вас, ми зібрали ключову інформацію, яку ви можете розглянути.

Витрата палива

Оскільки гібриди використовують два джерела енергії, вони потребують менше пального, ніж традиційні автомобілі. Для коротших і повільних циклів водіння гібрид працюватиме переважно на електриці.

Це означає, що повного бака палива вистачить довше, що економить ваші гроші. Наприклад, Honda HR-V може проїхати до 460 миль на повному баку.

Менші викиди

Гібридні та електричні автомобілі були представлені для боротьби з негативним впливом на навколишнє середовище транспортних засобів з дизельним або бензиновим двигуном. Двигуни внутрішнього згоряння викидають вуглекислий газ та інші парникові гази, включаючи метан і закис азоту. Оскільки гібридний автомобіль частково працює на електриці, він викидає менше забруднюючих речовин, ніж автомобіль, що працює лише на бензині.

Результати тестів відрізняються, але середній бензиновий або дизельний автомобіль викидає від 39 до 41 тонни CO2. Гібриди зазвичай викидають близько 33 тонн.

Чудова продуктивність без підключення до розетки

Якщо ви не обираєте гібрид, що підключається від мережі, вам не потрібно буде шукати зарядну станцію, доки ваш автомобіль повністю не розрядиться. Гібрид із самозарядкою дає вам переваги електричного автомобіля без ризику колись розрядитися.

У гібридах використовується процес, який називається рекуперативним гальмуванням, щоб заряджати батарею за рахунок енергії, що виробляється під час гальмування. Замість того, щоб витрачати та розсіювати енергію як тепло, система повторно використовує її для часткового заряджання акумулятора.

Згідно з тестами, проведеними Which?, гібридні автомобілі забезпечують кращу економію палива, ніж бензинові та дизельні автомобілі. Поєднуючи статистику випробувань у місті та на шосе, гібриди пропонують економію 53,2 миль/галон, дизелі 46,8 миль/галон, а бензинові автомобілі займають останнє місце із середнім показником 41 миль/галон, 9 миль/галон.

Переваги дуелі

Гібридні автомобілі пропонують ідеальне поєднання переваг двигунів внутрішнього згоряння та електродвигунів. Електричний привід забезпечує тиху роботу без викидів на міських швидкостях.

На вищих швидкостях автомобіль має потужність традиційного двигуна внутрішнього згоряння, і, як і у звичайного автомобіля, ви можете швидко заправитися і продовжити довгу подорож.

Відмінна продуктивність

Завдяки своїй надійності, нижчим експлуатаційним витратам і меншій кількості моделей на ринку гібридні автомобілі пропонують меншу амортизацію, ніж автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння.

Оскільки гібридні автомобілі споживають електроенергію на менших швидкостях, двигун внутрішнього згоряння зношується менше. Гальма також служать довше — їм не потрібно працювати так сильно, оскільки система рекуперативного гальмування допомагає уповільнити автомобіль.

Яка машина? Було проаналізовано понад 7000 різних марок і моделей і виявлено, що електрифіковані транспортні засоби зберігають у середньому 47% своєї вартості через три роки та 30 000 миль.

Чи варто купувати гібридний автомобіль?

Якщо ви не готові до електромобіля, гібрид може стати чудовим рішенням, яке пропонує більшість переваг, не змінюючи способу водіння.

Наприклад, трансмісія Honda i-MMD Hybrid, яка використовується в гібридних автомобілях, забезпечує ефективну роботу, коли автомобіль перемикається між електричною та двигуном згоряння залежно від швидкості руху; це рішення забезпечує оптимальну динаміку, економію палива та низькі викиди вихлопних газів.