Чистка кондиціонера – подбайте про свій комфорт та здоров’я у спекотні дні

09 Мар 2022

Чистка кондиціонера – подбайте про свій комфорт та здоров’я у спекотні дні

Наступне літо принесе з собою дедалі більше спекотних днів. У той час як повне сонце в парку або на пляжі – чисте задоволення, воно може стати справжнім кошмаром для тих, хто замкнений у машині та стоїть у пробці. Тоді на допомогу приходить кондиціонер. Однак якщо його не доглядати належним чином, користуватися ним буде не тільки неприємно, а й небезпечно для здоров’я. Дізнайтеся, як подбати про свій комфорт і здоров’я за кермом у спекотні дні.

Чищення кондиціонера – чому так важливо?

Холодне повітря, що ллється від вентиляторів, є рятуванням, коли температура за вікном перевищує двадцять градусів. Однак фізика невблаганна — потік холодного повітря у поєднанні з високою температурою навколишнього середовища має викликати конденсацію. Вода осідає в системі кондиціонування повітря і до висихання є у поєднанні з брудом ідеальним середовищем для зростання грибків, бактерій та мікробів.

Напевно, вам довелося одного разу включити кондиціонер і відчути неприємний запах. Саме вищезгадані гриби та бактерії знайшли собі їжу на волозі, зібраній усередині системи. Якщо з ними не боротися, проблема наростатиме, і щоразу, коли ви користуєтеся кондиціонером, ви перетворюєте інтер’єр салону автомобіля на клітину, наповнену шкідливими мікробами. Після однієї подорожі нічого не станеться, а ось тривале використання брудного кондиціонера може мати дуже серйозні негативні наслідки для вашого здоров’я. Не ставтеся до цього легковажно.

Як найефективніше очистити кондиціонер?

У майстернях використовуються різні методи очищення кондиціонерів, зокрема ультразвук, обробка озоном або очищення спеціальними хімікатами. Однак одним з найефективніших методів є метод TUNAP, який отримав свою назву від назви компанії, яка її винайшла.

Цей метод передбачає використання спеціальних засобів хімічних речовин разом із очищенням під високим тиском. Після зняття салонного фільтра в систему за допомогою щупа вставляється насадка спеціального пістолета. Він випускає під тиском рідину, яка безпосередньо очищає та дезінфікує пластини випарника. Завдяки цьому відбувається дезінфекція системи, а очищення під тиском видаляє бруд та вологу, що є живильним середовищем для мікроорганізмів. Це гарантує триваліший ефект. В ході процесу очищаються і вентиляційні канали, на які під тиском наноситься окрема хімічна специфіка. Після всього процесу салонний фільтр встановлюється на місце і водій може насолоджуватися оптимальною температурою в автомобілі, не турбуючись про своє здоров’я. https://www.aria.lviv.ua/servis/