Honda планує відродити Deauville

10 Сен 2019

Honda планує відродити Deauville

У минулому випускався мотоцикл Honda NT700 Deauville з 650-кубовим мотором, вбудованим кофрами і комфортною посадкою. Мотоцикл відносився до категорії средньовагових туристів і користувався попитом у Європі. Здається, у фанатів моделі з’явиться шанс побачити її знову, адже Honda планує випустити новий мотоцикл під назвою Deauville.

Honda планує відродити Deauville

Нова модель мотоцикла в порівнянні з попередником буде крупніше в габаритах і додасть у вазі. Планується, що висота сідла буде на рівні 788 мм, потужність — 95 к.с. При цьому мотоцикл орієнтовно буде важити 260 кг і комплектуватися вбудованими кофрами як оригінальна модель, тобто новий Deauville також планується для туристичних поїздок по шосе.

Також на транспортний засіб встановлять новий силовий агрегат. Фанати минулого покоління Deauville можуть забути про 650-кубовий двигун, на його місце стане більш сучасний CRF1000L, який вже зарекомендував себе на  Honda Africa Twin.

CRF1000L — власна розробка Honda, рядний, з рідинним охолодженням. Обсяг збільшений до 998 кубів, максимальна потужність — 95 к.с. Відсічка на 7,5 тисячах обертів, на 6000 крутний момент досягає 99 Нм.

Дату виходу нового покоління Deauville компанія Honda ще не оголосила.