Honda представила елекромобіль на автосалоні в Женеві 2019

10 Сен 2019

Honda представила елекромобіль на автосалоні в Женеві 2019

Головним експонатом стенду Honda на автосалоні в Женеві став прототип компактного міського електромобіля під назвою Honda e Prototype.

Провісником цієї моделі був концепт-кар Honda Urban EV, показаний в 2017 році. Дизайн електрокара поєднує в собі ретро і сучасність. Пропорціями електрохетчбек відсилає до Honda Civic другого покоління зразка 1979 року, але в іншому машина виконана на вістрі сучасних технологій.

Honda Civic 1979 р

Honda Civic 1979 року

Зовнішність Honda e Prototype мінімалістична — «чисті» поверхні боковин із замаскованими ручками дверей та візуально об’єднані чорною глянсовою панеллю фари і ліхтарі.

У такому ж ключі виконаний інтер’єр. Строгі форми і низько встановлене плато передньої панелі натякають на легкові автомобілі давно минулих епох, проте цифрові дисплеї, що займають весь другий поверх, відправляють глядача в найближче майбутнє.

Характерною рисою стала відсутність зовнішніх дзеркал заднього виду. На дверях встановлені відеокамери, які транслюють зображення на два невеликих екрана, що вмонтовані в передню панель.

У порівнянні з позаторішнім Honda Urban EV у новинки збільшилася кількість дверей: тепер їх п’ять, а не три.

Кінцеві характеристики поки не наводяться, але вже відомо, що запас ходу складе близько 200 кілометрів. Менеджер проекту Кохей Хітомі (Kohei Hitomi) впевнений, що більше і не потрібно, адже автомобіль створений для міських поїздок і цього буде достатньо. Від станції швидкої зарядки Honda e заряджається від нуля до 80% за півгодини.

Представники компанії Honda відзначили, що Honda e готовий до серійного випуску на 95%! Серійна версія Honda e буде представлена ​​вже зовсім скоро, а її продажі в Японії та в Європі почнуться в кінці 2019 року.