Honda представила концепт електричного байка для мотокросу

10 Сен 2019

Honda представила концепт електричного байка для мотокросу

Honda представила концепт електричного байка для мотокросу

На виставці Tokyo Motorcycle Show Honda представила концепт електричного байка для мотокросу. Електричний мотоцикл досі є прототипом, але це один з перших електричних двоколісних від Honda, а це свідчить про те, що Honda вже деякий час працює над електрифікацією.

Мотоцикл CR Electric MX збудований на основі шасі Honda CRF250R, а електричний силовий агрегат надав партнер компанії – Mugen Motorsports. Honda і Mugen змогли створити невеликі батареї і електричний двигун, який вдалося помістити в корпус кросового мотоцикла CRF.

Honda представила концепт електричного байка

Від Honda CRF250R в електробайк взяті не тільки шасі, а й підвіска, колеса і гальма. Специфікація і ємність акумулятора чи електродвигуна не розголошуються. Акумулятор є літій-іонним і виробляється компанією Maxell, іншою японською компанією споживчої електроніки. І електродвигун, і інвертор – з рідинним охолодженням, для кращої продуктивності під час перегонів з мотокросу, для яких і призначений байк.

Поки немає інформації про терміни виробництва електричного байка. Однак очевидно, що компанія Honda має намір розвивати цей напрямок в майбутньому.