Honda Senseing — безпека для всіх

06 Янв 2023

Honda Senseing — безпека для всіх

Наша мрія — це світ без аварій не лише для водіїв, а й для всіх учасників дорожнього руху — світ, де системи безпеки в автомобілях не повинні жертвувати задоволенням від водіння.

Цілком безпечніше

Honda SENSING розроблено для безпеки вас, ваших пасажирів і всіх навколо вас. Це розумний пакет розширених функцій, які забезпечують реальну підтримку водіння та підкреслюють наше прагнення покращити безпеку дорожнього руху.

Подивіться, як Honda SENSING допомагає вам краще розуміти оточення

Система контролю сліпих зон у дзеркалах

Попереджає водія, коли транспортний засіб виявлено в сліпій зоні, відображаючи попереджувальний символ у зовнішньому дзеркалі.

Адаптивний круїз-контроль з Low Speed ​​​​Follow

Якщо встановлено постійну швидкість руху, це допоможе вам підтримувати безпечну дистанцію до транспортних засобів, виявлених попереду.

Система утримання в смузі руху

Знижує рівень стресу під час водіння, особливо на трасі, утримуючи автомобіль у центрі виявленої смуги.

Більше функцій Honda SENSING

Безпека водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху

Система попередження про наближення автомобіля при русі заднім ходом

Під час руху заднім ходом він може виявляти транспортні засоби, що наближаються з обох сторін, і попереджати про потенційну небезпеку.

Система розпізнавання дорожніх знаків

Він може виявляти обмеження швидкості, розпізнаючи дорожні знаки, а потім відображати відповідну інформацію на інформаційному інтерфейсі водія або на проекційному дисплеї.

Розумний обмежувач швидкості

Максимальна швидкість транспортного засобу залежить від обмеження швидкості, визначеного системою розпізнавання дорожніх знаків.

Система прогнозування зіткнень

Якщо існує ризик лобового зіткнення, він застосовує гальма, щоб мінімізувати силу удару.

Автоматична система дальнього світла

Автоматично перемикається з дальнього на ближнє світло, коли виявляє автомобіль, що наближається з протилежного напрямку, або автомобіль попереду.

Система запобігання виїзду зі смуги руху

Якщо ви починаєте виїжджати за межі дороги чи смуги, не ввімкнувши покажчик повороту, система зробить необхідні незначні коригування. Він навіть активує гальма, коли це необхідно.

ПОЧУВАЙТЕСЯ В БЕЗПЕЦІ В HONDA

Підвищення безпеки та ефективності завжди було для нас пріоритетом. Тому ми постійно прагнемо створювати найкращі технології безпеки, які використовуватимемо в майбутніх електромобілях.