Книги про мотоцикли. Частина 2

10 Сен 2019

Книги про мотоцикли. Частина 2

Мотоцикли, їх ремонт і тюнінг

Книги про мотоцикли

Роджер Хікс «Мотоцикли. Світова енциклопедія мото»

Якщо ви хочете знати про мотоцикли все, цікавитеся їхньою історією і відомими брендами, тоді ця ілюстрована енциклопедія для вас. Від Апрілія до Ява – у цій енциклопедії зібрані кілька сотень мотоциклів з кольоровими фотографіями, довідками з історії мотобудівництва, і головне – точними технічними характеристиками. На сторінках енциклопедії ви знайдете відомі і не дуже мотобренди, а також історію створення їх перших знакових моделей мотоциклів.

Браун Роланд «Мотоцикли. Енциклопедія»

Ця енциклопедія знайомить із захоплюючим світом мотоциклів і мотоциклістів, з їх історією та сьогоденням. Книга розповідає про еволюцію  – шлях від самого першого мотоцикла «Айншпур» Готліба  Деймлера до рекордно швидкого «Дейв Кампоса» фірми «Харлей-Девідсон».

У книзі міститься понад 600 фотографій, представлені рідкісні архівні матеріали, які показують мотоцикли в історичному і соціальному розвитку. Ви дізнаєтеся про особливості спортивних і гоночних, туристичних і кастом мото; про історію спортивних рекордів; познайомитеся з найрізноманітнішими марками мотоциклів.

Демченко Б.Ф. «Довідник мотоцикліста»

У довідник включена вся необхідна інформація для мотоцикліста: історія, опис пристрою і принципу роботи основних вузлів і елементів мотоцикла, методика пошуку і способи усунення несправностей, методи безпечної їзди і багато іншого.

Книга призначена як для досвідчених мотоциклістів, так і для тих, хто робить перші кроки в освоєнні мотоцикла. Вона буде корисна і тим, хто тільки мріє про придбання мото.

Гілл П. «Тюнінг мотоциклів. Посібник»

Є тисячі деталей, здатних зробити ваш мотоцикл таким, яким ви його бачите а заодно надати йому індивідуальність. Багато з цих деталей можна просто пригвинтити в зручному місці, наприклад, в гаражі, але з деякими доведеться повозитися, і встановити їх не так просто, як здається. Ця книга орієнтована на власників супербайків. У ній висвітлено питання вибору деталей для модифікацій різної глибини і способи установки цих деталей. Установка багатьох типових деталей показана на фотографіях в книзі.

Ксенофонтов І.В. «Будова і технічне обслуговування мотоциклів»

У книзі розповідається про будову і принципи роботи вузлів, механізмів і агрегатів сучасних мотоциклів. Докладно описані моделі, поширені в пострадянських країнах. Підручник водія транспортних засобів категорії «А».

Кумбс М. «Мотоцикли. Пристрій і принцип дії»

Книга містить матеріали з Haynes Motorcycle Basics Manual Піта Шоумарка. Дана книга пояснює в простих словах і термінах як працюють всі основні вузли мотоцикла або скутера, показує ту роль, яку вони відіграють у підтримці машини в хорошому працездатному стані.

Мотоподорожі

Скотт Кріс «Мотоподорож. Книга шукача пригод»

Під час своєї першї мотоподорожі на мопеді Кріс Скотт проїхав лише півдороги до Уельсу. Саме з цього моменту і почалося його становлення як мотоцикліста. Під час роботи кур’єром в Лондоні йому довелося випробувати найрізноманітніші апарати, починаючи з IT250 і закінчуючи 900SS (а один особливо продуктивний тиждень пройшов на заправленому закисом азоту XS65). Взимку він теж їздив на двох колесах — найчастіше подорожував по Сахарі на ендуро — ці та інші пригоди він описує у своїй книзі.

 

МакГрегор Е., Бурман Ч., Р. Ухліг «Земля: довгий шлях навколо»

Еван і Чарлі за чотири місяці подолали понад 30 000 кілометрів — і ця подорож змінила їхнє життя.

Художня література

 

Персіг Роберт «Дзен і Мистецтво Догляду за Мотоциклом»

«Єдиний мотоцикл, який потребує ремонту — це ви самі». «Дзен і мистецтво догляду за мотоциклом» (1974) — культовий американський роман. Якщо ви любите філософію, науку і техніку (зокрема мотоцикли), то ця книга для вас. «Дзен і мистецтво догляду за мотоциклом» — це по-справжньому захоплюючий роман, філософія якого примиряє технологію і релігію, лотос і гайковий ключ.