Кузовний ремонт та фарбування автомобілів Львів

Прорахувати вартість

(поля, відмічені *, обов’язкові для заповнення)

Кузовні та лакофарбові послуги – це всі види діяльності, спрямовані на відновлення первісного стану та зовнішнього вигляду транспортного засобу. Кузовний та лакофарбовий ремонт необхідний у разі пошкодження, викликаного ДТП, корозією, ударами чи вм’ятинами.

Наш автосервіс «Арія Моторс», що на Городоцькій, 306 пропонує всі види кузовних та фарбувальних робіт для всіх типів автомобілів. Також ми здійснюємо комплексний ремонт автомобілів після ДТП.

Кузовний ремонт — спеціалізація компанії «Арія Моторс». Городоцька, 306

Перелік послуг з кузовних робіт:

  • Заміна порогів
  • Заміна елементів кузова
  • Видалення вмятин
  • Ремонт авто після ДТП
  • Фарбування автомобіля та елементів авто в будь який колір
  • Рихтування авто
  • Випрямлення елементів кузова
  • Антикорозійний захист.

Де зробити ремонт кузова автомобіля у Львові?

Багаторічний досвід, накопичений спеціалістами компанії Арія Моторс, що на Городоцькій, 306 дозволяє надавати послуги нашим клієнтам на найвищому рівні. Незалежно від пошкоджень кузова автомобіля, від дорожньо-транспортних пригод та ударів, наші фахівці завжди знаходять спосіб ефективно його відремонтувати. Кваліфіковані та надійні, ми швидко діагностуємо та усуваємо несправності. 

Заміна елементів кузова

Елементи конструкції автомобіля, виготовлені з високоміцної сталі та легких металевих сплавів, у разі пошкодження підлягають заміні. 

Фахівці майстерні «Арія Моторс» завдяки своїм знанням і багаторічному досвіду можуть оцінити стан транспортного засобу та вибрати оптимальний метод ремонту як за технологією, так і за вартістю.

Ціна кузовного ремонту та фарбування (ціни на рихтовку)

Вартість ремонту можна дізнатись за тел.: +38 (032) 23 23 529 або заливши заявку за посиланням. 

Комплексне обслуговування вашого автомобіля

Ми є центром комплексного обслуговування автомобілів, розташованого у Львові на вул. Городоцька, 306. Ми пропонуємо 6 спеціалізованих відділів: автосервіс, шиномонтаж, запчастини, кузовний ремонт, додаткове обладнання та обслуговування кондиціонерів. Пріоритетом є професійне, ефективне та комплексне обслуговування клієнтів.

Часті запитання:

Чи варто здійснювати рихтування кузова авто своїми руками?

Як відремонтувати кузов автомобіля?