• Так, можливо і хвалькувато, але ж я думаю, що можу собі це дозволити.

  Новий двигун, великий об'єм, висока посадка, кожна, навіть непередбачувана ситуація, завжди під твоїм контролем.

  Закрий очі.....уяви, як ти сідаєш за кермо, заводиш цей 4-тактний двигун і беззупину мчиш так далеко, де ти відчуєш максим свободи. Туди, де ніхто не в змозі тобі заперечити. Туди, де керуєш ТІЛЬКИ ТИ!

  Характеристики

  • 18.8

   Л

   Об'єм паливного баку

  • 1084

   см3

   Об'єм двигуна

  • 102

   К.С.

   Потужність

  Галерея

   Honda CRF1100L Africa Twin: характеристики, огляд, ціна

   Туристичний ендуро Honda CRF1100L Africa Twin — популярний пригодницький мотоцикл. Він пропонує чудову продуктивність, найсучасніші технології та поставляється з додатковою DCT, тобто трансмісією з подвійним зчепленням.

   Двигун потужністю 102 к.с. не слабшає , розганяючись до 100 км/год за рекордний час . Він розвиває свою продуктивність впевнено і добре дозовано — в залежності від налаштування режимів руху. Максимальний крутний момент 105 Нм — це помірні 6250 оборотів. Завдяки зміщенню кривошипного пальця він звучить трохи грубувато, але є акустично елегантним навіть на високих швидкостях. Як вже було сказано, електроніка АТ сильно модернізована. Тут є ABS на поворотах, трирівневий контроль колеса, а тепер і семирівневий динамічний контроль тяги.

   Всього є шість режимів водіння, а саме тур, місто, гравій, бездоріжжя та користувач 1 і 2. Вони відрізняються за розвитком потужності, чутливістю ABS на поворотах, ABS і ефектом гальмування двигуном. Все це можна відобразити на 6,5- дюймовому TFT-екрані на рівні очей, який завжди легко читати. Тут багато інформації про налаштування та бортовий комп’ютер. Він управляється кнопками і перемикачами на лівій рукоятці — всього ми нарахували 16.

   Двигун/редуктор: Двоциліндровий чотиритактний рядний двигун з рідинним охолодженням, чотири клапани на циліндр, робочий об’єм 1048 куб.

   Максимальна швидкість 199 км/год, розгін 0 – 100 км/год: 3,8 с

   Гальма: Подвійне переднє дискове гальмо 310 мм, чотирипоршневий фіксований супорт; задній 256 мм, однопоршневий плаваючий супорт

   Маса і вага: колісна база 1575 мм, висота сидіння 850 – 870 мм, вага 236 кг (з DCT), об’єм бака 18,8 л.

   Витрата палива: 5,1 л/100 км

   Купити Хонда срф1100л Африка Твін: фото, продаж, цена

   Дізнайтесь більше про новий Honda Africa Twin в офіційному дилерському центрі Honda «Арія Моторс».

   м. Львів, вул. Городоцька, 306. Телефонуйте 📞 +38 (093) 754 2242 (Андрій)

   Залишити відгук