CBR650 R

479000грн

Тест-драйв

(поля, відмічені *, обов’язкові для заповнення)

 • Зустрічайте новий Honda CBR650R в Арія Моторс

  Це мотоцикл для тих, хто любить змагання. Створений відповідно до аеродинамічних вимог високої швидкості, Honda CBR650R – з оновленою підвіскою, обладнанням і дизайном – є надточним інструментом із безпомилково спортивним духом, вражаючою потужністю та крутним моментом. Розширюйте межі.

  В наявності в Арія Моторс

  Характеристики

  • 15,4

   Л

   Об'єм паливного баку

  • 649

   см3

   Об'єм двигуна

  • 70

   К.С.

   Потужність

  Різниця в деталях

  • ВИХЛОП ТА ГЛУШНИК

   Хвилювання. Гармонія. потужність. Це елементи, які характеризують мотоцикл CBR650R. Чотири вихлопні труби моделі проходять навколо передньої частини двигуна, а глушник розроблений так, щоб видавати мурашки по шкірі, коли двигун набирає обертів.
  • ПОВНЕ СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ

   Кожна деталь CBR650R була розроблена з урахуванням пристрасних водіїв. Дві світлодіодні фари високого класу оснащені новими відбивачами та створюють дуже чітке біле світло, завдяки чому машина виділяється серед конкурентів. З іншого боку, задня фара має елегантну мінімалістичну форму.
  • РК-ДИСПЛЕЙ

   Поглянувши на кермо, ви відчуєте себе на справжній спортивній машині. РК-дисплеї дуже чіткі, і тепер їх ще легше читати, тому ви отримуєте потрібну інформацію з першого погляду. На екрані тепер є індикатори вибраної передачі та необхідності перемикання передач.
  • ЗЧЕПЛЕННЯ АНТИ-СПРИБОК З ДОПОМОГОЮ

   Потужне гальмування, швидке перемикання на нижчу передачу, плавне керування під час поворотів: допоміжне ковзаюче зчеплення дає змогу повністю скористатися фантастичними можливостями CBR650R, легко керуючи шестиступінчастою коробкою передач.
  • ЧОТИРИЦИЛІНДРОВИЙ ДВИГУН

   CBR650R оснащений потужним 16-клапанним рядним чотирициліндровим двигуном DOHC. Він має максимальну швидкість 12 000 об / хв і систему HSTC (Honda Selectable Torque Control), яка відповідає за зчеплення задніх коліс. Ви маєте повний контроль над усією вражаючою силою.

  Познайомтесь із новим CBR650R вже сьогодні

  Завітайте в мотосалон Арія Моторс

  Доступні кольори

  Мотоцикл Honda CBR650R: характеристики, огляд

  Народжений на іподромі та привертає увагу.
  Гени, взяті прямо з гоночних треків, були перекладені на мову динамічного водіння на дорозі. Підніжки та кермо змушують тіло займати оптимальне положення, дозволяючи плавно рухатися на машині, шукаючи найкращий баланс під час динамічної їзди по звивистій дорозі. Переднє колесо чудово збалансоване для точного проходження поворотів, а задня шина шириною 180 мм забезпечує неймовірне зчеплення. Яскраві подвійні світлодіодні фари заповнюють щільно закритий обтічник, доповнений мінімалістичною секцією сидіння та зміненими вужчими бічними панелями. Навіть кріплення номерного знака ззаду було значно перероблено. Від пронизливого звуку вихлопної системи під час їзди на максимальній швидкості мурашки по шкірі.

  Досягення максимальної швидкості

  Чотирициліндровий 16-клапанний рядний двигун DOHC сконструйований, щоб отримати від нього максимальну віддачу. Короткоступенева коробка передач і динамічний стрибок потужності забезпечують фантастичне прискорення, що супроводжується пронизливим звуком двигуна, що набирає обертів. Це незабутній досвід. Допоміжна ковзаюча муфта полегшує перемикання на підвищену та раптову низьку передачі, а контроль крутного моменту Honda Selectable Torque Control (HSTC) підтримує зчеплення із задніми колесами. Це шедевр інженерії. Розважайтеся за кермом.

  Висока продуктивність забезпечується високими параметрами.

  Honda CBR650R — це особливий клас. Воістину спортивна машина середньої ваги, вона має параметри, які відповідають її зовнішньому образу. Витончені, маневрені та вражаючі лінії підкреслюють дві світлодіодні фари з новими відбивачами для ще більш пронизливого вигляду, який підкреслює агресивний характер мотоцикла. Встановлення керма під верхнім хомутом покращує керування кермом, а РК-панель приладів стає ще легшою для читання. І оскільки іноді життя стає на заваді насолоді від водіння, під сидінням є USB-порт для зарядки.

  Honda CBR650R ціна: Honda CRB650R купити

  Познайомтесь з новим Honda CBR650R вже сьогодні в офіційному дилерському центрі Honda «Арія Моторс».

  м. Львів, вул. Городоцька, 306. Телефонуйте 📞 +38 (093) 754 2242 (Андрій)

  Залишити відгук