CRF 300 L

202000грн
 • Спортивний генотип....

  Рухається в нарямку, який обираєте ви!

  Незалежно від того, є там дорога чи немає...

  Впевнений на старті - надійний в дорозі - невибагливий по житті.

  З CRF 300 L будете там, де забажаєте....

  Характеристики

  • 7.8

   Л

   Об'єм паливного баку

  • 286

   см3

   Об'єм двигуна

  • 27

   К.С.

   Потужність

  Галерея

   Доступний тільки у червоному кольорі

   Honda CRF300L(Хонда СРФ300л): характеристики, огляд, ціна

   CRF300L отримав нове життя завдяки легкому шасі, вужчому корпусу та підвищеним показникам потужності й крутного моменту двигуна. Разом із тим, ідеальна формула подвійного призначення залишилась незмінною. Якості, які допомагають так добре справлятися з бездоріжжям (компатні ропорції, жвава реакція дросельної заслінки, чутлива керованість та м’яка підвіска), чудово підходять і для міських умов.

   Ми повторно випустили CRF300L із легшим шасі, тоншим обтічником і більшою потужністю та крутним моментом. Хоча деякі технічні деталі були вдосконалені, це все ще геніальна багатоцільовий мотоцикл. Позашляхові характеристики — тонкі пропорції, динамічна реакція на дросель, маневреність рульового керування та пружна підвіска — також забезпечують чудову керованість у місті. Це означає, що потужним CRF300L також приємно керувати дорогою на роботу. У вихідні на першому плані тяга до свободи.

   CRF300L — готовий до дороги та бездоріжжя

   Завдяки своїй легкій вазі та тонким пропорціям CRF300L легко ковзає через міський трафік, а також долає пересічену місцевість завдяки своїм потужним позашляховим характеристикам.

   Купити Honda CRF300L: продаж, цена

   Дізнайтесь більше про новий CRF300L в офіційному дилерському центрі Honda «Арія Моторс». На вас чекає професійна консультація, великий вибір мотоциклів та екіпірування.

   м. Львів, вул. Городоцька, 306. Телефонуйте 📞 +38 (093) 754 2242 (Андрій)

   Прес-огляд

   Залишити відгук