CRF 300 L

257000грн

Тест-драйв

(поля, відмічені *, обов’язкові для заповнення)

 • ПОЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ НОВИМ CRF 300L

  Рухається в нарямку, який обираєте ви!

  Незалежно від того, є там дорога чи немає...

  Впевнений на старті - надійний в дорозі - невибагливий по житті.

  З CRF 300 L будете там, де забажаєте.

  В наявності в мотоцентрі Арія Моторс

 • МЕНША ВАГА. БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ.

  CRF300L легший на 4 кг завдяки новій рамі та конічному алюмінієвому маятнику.

  Ефект помітний при кожній зміні напрямку на дорозі та в полі.

  Збільшений одноциліндровий двигун має на 1,9 кВт більше потужності та на 4 Нм більше крутного моменту, що чітко відчувається, коли ви додаєте газ, і тепер має допоміжне зчеплення.

 • ГОТОВИЙ ДО ПРИГОД

  Незалежно від того, долаєте ви шлях міськими дорогами, долаєте нові бездоріжжя чи долаєте і те й інше за один день, Honda CRF300L завжди готовий.

  Характеристики

  • 7.8

   Л

   Об'єм паливного баку

  • 286

   см3

   Об'єм двигуна

  • 27

   К.С.

   Потужність

  Різниця в деталях

  • Більш потужний одноциліндровий 4-клапанний двигун DOHC з водяним охолодженням

   Ми збільшили робочий об’єм, що призвело до збільшення максимальної потужності на 1,9 кВт до 20,1 кВт (27,3 к.с.) і крутного моменту на 4 Нм до 26,6 Нм. Двигун миттєво реагує на команди і тепер також повністю відповідає стандарту EURO5.
  • Проковзуюче зчеплення з допоміжною функцією

   Допоміжна ковзаюча муфта спрощує перемикання на підвищену передачу та зменшує підстрибування задніх коліс під час різкого гальмування та перемикання на нижчу передачу в інтенсивному русі. Це також дуже корисно при русі по складній місцевості.
  • Полегшене шасі з більшим кліренсом.

   Нова конструкція рами та легкий конічний алюмінієвий маятник допомагають зменшити загальну вагу шасі на 4 кг. Новий кований алюмінієвий нижній хомут також зменшує вагу та додатково покращує стабільність. Дорожній просвіт збільшився до 285 мм, що значно підвищує прохідність мотоцикла.
  • Тонкий, легкий корпус

   Щоб мати можливість природним чином керувати мотоциклом під час їзди по бездоріжжю, потрібна максимальна свобода рухів. Оновлений паливний бак об’ємом 7,8 л став вужчим і легшим. Його ідеально підібрано до змінного профілю сидіння, що дозволяє плавно переносити вагу вперед, щоб скористатися перевагами зчеплення передніх шин.
  • Гнучкі налаштування підвіски

   43-мм вилка Showa USD має пружність і амортизацію, відкалібровані для використання на дорозі та бездоріжжі. Однотрубний задній амортизатор Showa з циліндром діаметром 40 мм керується системою Pro-Link.
  • Покращена цифрова панель приладів

   Доступна для читання інформація представлена ​​в чітко розташованих полях. Панель містить спідометр, тахометр, покажчик рівня палива та годинник, а тепер ще й індикатор положення коробки передач.
  • Плаваючий гальмівний диск і ABS

   Для максимальної ефективності та відчуття гальмування гальмівний диск діаметром 256 мм утримується двопоршневим супортом. Двоканальна система ABS дозволяє відключити задній супорт для використання на бездоріжжі.

  Менша вага. Більше потужності.

  CRF300L легший на 4 кг завдяки новій рамі та конічному алюмінієвому маятнику. Ефект помітний при кожній зміні напрямку на дорозі та в полі.

  Галерея

   Доступний тільки у червоному кольорі

   Honda CRF300L: опис, характеристики, огляд

   CRF300L отримав нове життя завдяки легкому шасі, вужчому корпусу та підвищеним показникам потужності й крутного моменту двигуна. Разом із тим, ідеальна формула подвійного призначення залишилась незмінною. Якості, які допомагають так добре справлятися з бездоріжжям (компатні ропорції, жвава реакція дросельної заслінки, чутлива керованість та м’яка підвіска), чудово підходять і для міських умов.

   Ми повторно випустили CRF300L із легшим шасі, тоншим обтічником і більшою потужністю та крутним моментом. Хоча деякі технічні деталі були вдосконалені, це все ще геніальна багатоцільовий мотоцикл. Позашляхові характеристики — тонкі пропорції, динамічна реакція на дросель, маневреність рульового керування та пружна підвіска — також забезпечують чудову керованість у місті. Це означає, що потужним CRF300L також приємно керувати дорогою на роботу. У вихідні на першому плані тяга до свободи.

   CRF300L — готовий до дороги та бездоріжжя

   Завдяки своїй легкій вазі та тонким пропорціям CRF300L легко ковзає через міський трафік, а також долає пересічену місцевість завдяки своїм потужним позашляховим характеристикам.

   Honda CRF300L ціна: Honda CRF300L купити

   Дізнайтесь більше про новий CRF300L в офіційному дилерському центрі Honda «Арія Моторс». На вас чекає професійна консультація, великий вибір мотоциклів та екіпірування.

   м. Львів, вул. Городоцька, 306. Телефонуйте 📞 +38 (093) 754 2242 (Андрій)

   Прес-огляд

   Залишити відгук