від323000грн
 • Потребуєш стабільності, динаміки, маневреності і високої посадки?

  Тоді ми будемо найкращими друзями!

  Я знаходжусь на кордоні між мотоциклом для щоденного застосування і подорожей, я є комфортним як для пілота, так і для пасажира.

  Коли не можеш прийняти однозначне рішення далекі подорожі з комфортом чи вишукана їзда містом, Я ПРОПОНУЮ ТОБІ ВСЕ В ОДНОМУ!

  Характеристики

  • 14.1

   Л

   Об'єм паливного баку

  • 745

   см3

   Об'єм двигуна

  • 55

   К.С.

   Потужність

  Галерея

   Мотоцикл Honda NC750 X: характеристики, огляд, ціна

   Компактніший корпус із чіткішими контурами підкреслює індивідуальність нового NC750X. Крім того, він став ще комфортнішим завдяки зменшеній висоті сидіння та захисному екрану оновленої конструкції. Тут передбачене додаткове місце для речей на місці паливного бака (більш ніж достатнє для повнорозмірного шолома) — це одна з особливостей, завдяки яким NC750X відрізняється від стандартного мотоцикла. Крім того всі світлові прилади тут світлодіодні й напрочуд яскраві.

   Оновлені налаштування фаз газорозподілу дали змогу збільшити пікову потужність на додаткові 2 кВт, і відтепер її значення сягає 43,1 кВт. Крім того, джерелом додаткової насолоди слугує збільшена на 600 об/хв частота обертів двигуна, а система регулювання крутного моменту Honda Selectable Torque Control забезпечує покращений контролю зчеплення заднього колеса з поверхнею з трьома рівнями втручання. Три попередньо налаштовані режими руху (STANDART, SPORT, RAIN) змінюють потужність двигуна та параметри гальмування двигуном (і рівень втручання системи HSTS) відповідно до умов руху. Крім того, режим індивідуальних налаштувань USER пропонує можливість цілковитої персоналізації. Для проковзуюче зчеплення, що вирізняється зменшеним на 20% зусиллям на важелі та контролює заднє колесо під час швидкого перемикання на нижчу передачу та різкого гальмування. Як у версії з механічною коробкою передач, так і у варіанті з трансмісією DCT передачі з 1-ї по 3-тю мають коротші передні числа, а 4-6 передачі використовують довші, що забезпечує швидше прискорення в умовах міста.

   Хонда НЦ750х — ключові особливості

   • пікова потужність 58 к. с.
   • три стандартні режими руху та режим індивідуальних налаштувань
   • 3-рівнева система регулювання крутного моменту HSTC
   • внутрішній відсік для речей об’ємом 23 л
   • рідкокристалічна панель приладів
   • двоканальна антиблокувальна гальмівна система ABS
   • сигнал екстреної зупинки

   Honda NC750X — кожен день сповнений розваг

   Завдяки внесенню значних змін у конструкцію ромбовидної рами зі сталевих труб та іншим покращенням, NC750X став на 6 кг легшим. У поєднанні з низьким центром ваги завдяки нахиленому вперед двигуну це дало змогу додатково покращити характеристики керованості мотоцикла. Передня вилка Showa Daua Bending Valve 41 мм забезпечує мяку амортизацію на малих і великих вибоїнах завдяки оптимізованим значенням зусилля ходу стиснення та відбою, а задній моноаморизатор Pro-Link, оснащений функцією регулювання попереднього навантаження пружини. Потужне і плавне гальмування забезпечують двопоршневий супорт і 320-міліметровий диск хвилястої форми спереду в поєднанні з однопоршневим супортом, 240-міліметровим диском ззаду і двоканальною авнтиблокувальною гальмівною системою(ABS).

   Купити Honda NC750x: продаж, фото, цена

   Дізнайтесь більше про новий Honda NC750X в офіційному дилерському центрі Honda «Арія Моторс». На вас чекає професійна консультація, великий вибір мотоциклів та екіпірування.

   м. Львів, вул. Городоцька, 306. Телефонуйте 📞 +38 (093) 754 2242 (Андрій)

    

   Прес-огляд

   Залишити відгук