Новий патент Honda — електричний спорткар

10 Сен 2019

Новий патент Honda — електричний спорткар

Honda уже повідомляла про те, що у 2020 році в рамках стратегії Electric Vision може з’явитися серійний електричний спорткар. І ось японське патентне бюро зареєструвало новий винахід Honda — елекричний спортивний автомобіль.

 

Йдеться про авто з нульовим рівнем викидів, без вихлопної труби і традиційних решіток радіатора, що дуже схоже на недавно презентований хетчбека Honda e. Схожі автомобілі здебільшого круглою передньою оптикою, задніми вогнями і загальною стилістикою: деякими з чорних смуг та акцентів.

Проте найбільш помітна схожість нового винаходу з шоукаром Sports EV, який представили на Токійському автосалоні ще в 2017 році. Основні відмінності — у пропорціях і розмірах: у концепту 2017 року були короткий задній звіс і довгий капот, а зовнішність нового спортивного купе більше схоже на моделі зі средньомоторним компонуванням.

Honda Sports EV концепт 2017 р

Honda Sports EV концепт 2017 р

Також в автомобіля відсутні видимі дверні ручки і бокові дзеркала. Тому не виключено, що у новий спорткар встановлять інноваційну технологію Side Camera Mirror System, яку до того компанія Honda протестувалв на Honda e: на місці традиційних бічних дзеркал з боків автівки встановлюються камери, зображення з яких передаються на два шестидюймових дисплея з боків головної панелі. Проте, це не просто новаторство у сфері дизайну автомобілів, технологія надає ряд переваг. Модулі Side Camera Mirror System настільки компактні, що не виходять за межі колісних арок, на 90% зменшують опір потоку повітря і на 3,8% покращують загальну аеродинаміку автомобіля.