Твій Honda Civic

03 Янв 2020

Твій Honda Civic

Оновлення в дизайні нового Honda Civic Sedan помітні відразу – він став набагато яскравішим і виразнішим. Такого ефекту вдалося досягнути за допомогою третього бічного вікна позаду задніх дверей, нової агресивної решітки радіатора з хромованим оздобленням а також ефектнихі виразних фар, та інших деталей, які надають йому сучасного і революційного вигляду.

Новий Honda Civic навіть не схожий на седан. Десятий швидше нагадує  модні нині 4-дверні купе. Причиною всьому – стилістика задніх стійок кузова. Вони, немов по прямій, полого опускаються безпосередньо до крайки багажника.

Фари гостро визирають з-під нависаючої потужної хромованої поперечини, як з-під надбрівних дуг. Великі чорні рельєфні отвори, в яких вони розташовуються, та такого ж кольору центральна частина надають бамперу вельми спортивний вид. І це все тільки підкреслюють схожі елементи на задньому бампері. Оригінально виглядають повторювачі поворотів на стиках передніх крил і бампера.

Новий Civic в профіль виглядає стрімким та спортивним через загострені лінії вікон і відсутність вертикальних перемичок та глухих секторів у вікнах дверей. Крім того, за всім цим успішно ховаються габарити машини, що збільшилися. Так, довжина седана зросла на 92 мм, ширина – 44 мм, і тільки висота зменшилася на 28 мм. Колісна база теж збільшилася на 23 мм, таким чином нові пропорції пішли на благо простору салону і обсягові багажника.

Для замовлення можуть бути доступні різні кольори кузова: Midnight Burgundy (чорний), Brilliant Sporty Blue (блакитний), Taffeta White (білий), Lunar Silver (срібний), Crystal Black (вугільно-чорний) та Polished Metal (сірий)*.

Стиль дизайну внутрішнього простору перегукується із зовнішнім оздобленням моделі та її характером. Салон авто оброблений тканиною з декоративною строчкою.

Система аудіо з технологією Bluetooth, клімат-контроль та круїз-контроль, камера заднього виду і велика кількість додаткового обладнання підтримують відмінну атмосферу в салоні та задоволення від керування автомобілем.

Салон автомобіля тепер значно просторіший і зручніший завдяки, зокрема, подовженій колісній базі. Розширення простору оцінять всі: як водій, так і пасажири. На другому ряду зручно розміщується пара досить габаритних дорослих людей середнього зросту. Головами до стелі ще не дістають, а колінами не впираються навіть в спинки максимально відсунутих назад передніх крісел.

Передня частина салону радує незвичайним дизайном, при цьому оригінальність йде поруч зі зручністю. Прилади – красиві і оригінальні, при цьому інформація зчитується швидко. Якщо придивитися уважно – тут звичайний цифровий дисплей, смужка-економайзер (світиться зеленим або білим), звичний стрілочний тахометр, а термометри антифризу і рівня палива являють собою шкали за склом. Прості рішення роблять це авто комфортним та практичним в цілому.

На центральній консолі цілих дві полички з прогумованим покриттям. На верхню зручно класти мобільний телефон або смартфон. Для двох зарядних кабелів передбачені спеціальні фіксатори, самі ж розетка і USB-роз’єм знаходяться рівнем нижче – у потайній поличці за центральною консоллю. Інші приємні дрібниці: зручний блок клімату, підсвічування і АВТО-режим всіх кнопок склопідйомників на водійських дверях.

Незвичайний зсувний підлокітник з тканинною обробкою між передніми сидіннями прикриває невеликий напіввідкритий бокс. Тут знаходиться і пара підстаканників різної глибини, і один з них знімається.

Сидіння встановлені низько, посадка глибока, з урахуванням хорошого розподілу ваги. На задніх сидіннях комфортно: зручний профільований диван; достатній запас місця над головою і величезний запас для ніг; є підлокітник і підстаканники.

Багажник традиційно для Civic відкривається тільки кнопкою на водійських дверях або на ключі. Варто також згадати, що новий Civic 4D знаходиться серед лідерів в класі за об’ємом багажного відділення, який становить 519 л.в поточній версії.  Задні сидіння мають окремі спинки, які складаються в пропорції 60:40. Так само, як і раніше, спинки складаються з багажника. Під підлогою багажника є ніша, в ній тимчасове запасне колесо – докатка. Низька завантажувальна висота та широкий отвір багажника робить користування автомобілем максимально комфортним.