Відкриття мотосезону 2019

10 Сен 2019

Відкриття мотосезону 2019

Ура!  Відкрили  і провели… , підводимо підсумки!

Підготовка, перенесення та знову підготовка. І в супереч прогнозу погоди нас накриває теплом в +30 градусів.

З гордістю в серці — мотосезон 2019 офіційно відкрито!

Уже в шосте готуючись до цієї події – кожен учасник прикладає максимум зусиль.

Та цей рік став особливим. Це вже далеко не декілька людей, які організовують все від самого початку до кінця тільки своїми руками. Цього року приготування теж було особливим. До організації свою руку мав можливість докласти КОЖЕН. Що і відбулось. Кожен байкер, який хотів долучитись – приїхав і допоміг.

Співпраця задля спільної мети об’єднала байкерські клуби Huligan MFC, Lions MC, Biker Club LX та позаклубних байкерів. П’ятниця, субота, неділя – перевезення обладнання, облаштування території, приготування, розстановка, формування колони, самоорганізація. А разом з тим, атмосфера, драйв, жарти та прикольний настрій.

І звісно ж, що не залишилось без уваги, участь команди з керівником Іваном Бойком  групи автомобільних компаній Aria Group із лозунгом «Одне життя – одна дорога». Вислів, який неможливо було пропустити і що найважливіше, з ним солідарні. Взаємоповага один до одного, не залежно від того пішохід ти, велосипедист, гіроскутерист, скейтер, мотоцикліст, байкер чи автомобіліст – кожен пам’ятайте про те, що всі ви на одній дорозі. І що кожному є до кого повертатись. В іншій точці маршруту, усіх чекають найдорожчі.

Уже традиційно, школа водійської майстерності РЕГА підготували для учасників Джимхани трасу і кожного року, вони стараються перевершити себе. Їх майстерність та досвід дають змогу зробити те, що іншим не під силу. Швидко та якісно зорганізуватись, зробивши кожен етап чітким та зрозумілим.

А Ваша справа – насолоджуватись!

Турнірна таблиця «Джимхана 2019р.»

Клас А-1 Стріт/Спорт-турист/Спорт до 300

1 місце – Філюк Дмитро (30) 1:58:42

2місце —  Паскур Григорій (40) 2:10:97

Клас А-2 Стріт/Спорт-турист від 300

1 місце – Стьопкін Євген(39) 1:45:13

2місце —  Дідух Степан (33) 1:67:18

Клас Б-1 Спорт від 300

1 місце –  Топорович Володимир (11) 1:58:14

2місце —  Косач Юліан (36) 2:32:57

Клас В-1 Ендуро/Ендуро-турист/Крос/Супермото до 450

1 місце – Бардін Олег (1) 1:46:66

2місце —  Барабаш Олег(8) 1:59:54

Клас В-2 Ендуро/Ендуро-турист/Крос/Супермото від 450

1 місце – Боднар Віктор (43) 1:55:70

2місце —  Макс Арія (41) 2:14:34

Клас Г-1 Крузер/Чопер

1 місце – Павлюк Руслан (44) 2:12:47

2місце —  Олександр Viking Боговид (10) 2:24:24

Клас Lady

1 місце –  Вікторія Коцюба (42) 2:06:89

2місце —  Irynka Optymistka (4) 2:11:81

 

Андрій Петрів – він же «Кантор». Байкер клубу Huligan MFC , який організував маршрут для колони, відповідав за її безпеку та забезпечив супровід. А ще, він чудова та справедлива Людина!

 

Бограч за авторським рецептом, від директора Арія Моторс – Івана Бойка. Об’єми значно збільшились. Цього року приготовано 250 л. (у 2017 році це було 140л.) І страви на відкритому вогні для справжніх байкерів!

Окрема вдячність учаснику байкерського клубу Huligan MFC Корчаку Валентину — він же «Домкрат» за відмінну комунікацію між Арія Моторс та всім величезним байкерським середовищем, за допомогу в організації та зборі групи допомоги. Комунікабельність та байкерська згуртованість зробили можливим те, що  УСІ були в потрібний час в потрібному місці! А також, за благий та великодушний крок – здійснення мрії Віри.

 

Партнер заходу Kriega зробив приємний подарунок. Кожен мав змогу взяти участь у розіграші водонепроникної багажної сумки – учасників було понад 400 і переможцем став Білобран Василь.

А партнеру Abus дякуємо за сертифікати, які отримали переможці змагань Джимхани 2019. Впевнені, що вони це оцінили!

Про100 гриль став смачним партнером заходу і також було троє щасливчиків, які виграли смачні страви. Для цього достатньо було придумати оригінальні назви страв.

«№1 Ковбаска» — Баварський марципан Ярослав Павловський,

«№2 Шашличок» — Шалений екстрим Ірина Карвацька,

«№3 Рол» — Сирий байкер, «№4 Салат» — Щастя пасажирки Олександра Садова

 

І звісно ж не можна не згадати про дитячий мотоклуб «Драйв». Діти, які надихають та доводять кожному, що неможливого немає.

Віком від 6 років уже осідлали власник залізних коней і без прояву страху та вагань проходять траси та беруть участі у мотокросах.

Кожен із них отримав свою нагороду. А солодкому партнеру МОНТЕЛІНМАР дякуємо за надзвичайно смачні подарунки для них та неземну смакоту для гостей свята.

Також генеральним партнером заходу виступив Repsol. Напевно кожна мотоподія проходить у партнерстві з ними. Високоякісні мастила це про них, надійність – це також про Repsol. Цей бренд надихав учасників на перемогу, бо тісно пов’язаний з мотоперегонами MotoGP, де будучи постійним партнером з HONDA перемагають раз за разом.