Відкриття мотосезону і Джимхана у Львові 2019

10 Сен 2019

Відкриття мотосезону і Джимхана у Львові 2019

У Львові відкриття мотосезону вже 6 років поспіль проходить у вигляді змагань з Мото Джимхани. Започаткував цю традицію представник техніки Honda у Львові – автоцентр «Арія Моторс», який входить в групу автомобільних компаній «ARIA Group». Метою заходу є популяризація безпечного керування байком. Безпека байкерів і водіїв авто для «ARIA Group» є цінністю і одним з напрямків її соціальної діяльності.

Щорічно до проведення змагання долучається Школа водійської майстерності «REGA». Професіонали з «REGA» розмічають трасу, допомагають запаркуватися учасникам і глядачам та слідкують за ходом змагань. Від самого започаткування Джимхани у Львові партнерами і постійними учасниками заходу є три мотоклуби: Huligan MFC, Biker Club LX (Львівська Десятка) та Lions MC Ukraine bikers club. Цього року відкриття мотосезону і Джимхана відбудуться 19 травня (неділя).

Змагання є основною частиною святкування, проте починається все з не менш видовищного дійства, коли райдери проїжджають вулицями Львова на очах у тисяч глядачів. Таку велику колону байкерів у Львові можна побачити тільки раз на рік – під час Джимхани. У 2017 році ми нарахували близько 900 байкерів, у 2018 – збилися з ліку, але підозрюємо, що гостей приїхало набагато більше, адже колона заїжджала на локацію біля сорока хвилин.

Напередодні організатори оголошують місце збору і маршрут руху мотоколони, місце призначення – група автомобільних компаній «Aria Group» (м.Львів, вул.Городоцька, 306), на території якої відбуватимуться змагання з Мото Джимхани і гучне святкування відкриття мотосезону.

Коли гості прибувають на місце, усіх чекає смачна байкерська кухня. Директор автосалону «Арія Моторс», Іван Бойко, традиційно пригощає своїм фірмовим бограчем. Також на відкритті можна випити смачної кави та купити соковитий стейк, ковбаски на грилі, апетитні бургери, ба навіть солодощі. Одним словом – улюблені байкерські частування.

Поки гості та глядачі заходу частуються, до виходу готуються учасники змагань. За правилами наших змагань, на відміну від традиційної Мото Джимхани, ми розподіляємо усіх рейдерів на 6 класів: від «стріт» до «крузер». Кількість учасників обмежена – 40 чоловік, проте ці обмеження продиктовані браком часу, адже райдери беруть участь у двох заїздах – кваліфікаційному і фінальному. У кожному класі по два переможці – перше та друге місце.

Реєстрація на змагання та вся актуальна інформація з’являється на сторінці заходу у Facebook: https://www.facebook.com/events/364562930802474/

Минулого року до нас приїхало багато незвичайних гостей. На відкриття заходу завітав Олег Фагот Михайлюта, перший у Львові дівочий мотоклуб «Cherries», а на змаганнях виступали наймолодші в історії Джимхани учасники – діти 4-10 років з ГО «Мотоклуб Зазір’я». Цього року ми очікуємо не менш вражаючої атмосфери і ще більше гостей.

Як відкриття мотосезону і змагання з Мото Джимхани проходили у 2018 році: