Яке масло заливати в бензиновий генератор?

11 Янв 2023

Яке масло заливати в бензиновий генератор?

Важко уявити повсякденне життя без електрики. Перебої з електроенергією є великою проблемою. Якщо ви не можете собі дозволити такі несподівані ситуації, найкращим виходом буде купити хороший генератор. Масло також необхідно для його нормального функціонування.

Яке масло для генератори вибрати? Що шукати? Підкажемо!

Залиште запит — отримайте безкоштовну консультацію

(поля, відмічені *, обов’язкові для заповнення)

Як вибрати масло для бензинового генератора

Масло без винятку є одним з найважливіших елементів будь-якого двигуна. Найчастіші питання, які задають власники генераторів, стосуються вибору масла для генераторів. Наприклад: «Яке масло заливати в газогенератор?», «Як часто міняти масло в генераторі?» , «Яке масло заливати в двигун бензогенератора?». Відповідь на всі ці питання ви можете отримати, прочитавши цю статтю. До вибору масла для генератора слід підходити з усією серйозністю, так як неправильний вибір часто призводить до виходу генератора з ладу і до швидкого зносу двигуна.

Бензогенератор є надійним резервним джерелом енергії на випадок непередбачених обставин. Довговічність і потужність дозволяють використовувати обладнання як єдине джерело живлення в різних приміщеннях. Ефективність генератора і швидкість зносу залежать від правильної експлуатації , в тому числі відпрацьованого масла.

Заміна масла в генераторі

Для електрогенераторів найчастіше рекомендуються масла 10W30, 10W40 і 15W40. Ідеально підходить для генераторів з дизельними двигунами. Це універсальні масла, які також можна використовувати в бензинових двигунах з електрозапуском. На що ще варто звернути увагу при виборі масла для дизельного агрегату? Звичайно, для позначення API, яке призначає масло для певної версії двигуна. Для бензинових двигунів підбирають масла з маркуванням буквою «S», а для дизельних двигунів — з літерою «C». Звертайте увагу на ці символи під час покупки, оскільки використання відповідної оливи подовжить термін служби ваших генераторів.

Робота таких механізмів багато в чому залежить від якості масла, тому його потрібно підбирати дуже ретельно. Особливості підбору масла У бензинових генераторах використовуються тільки два види масла. Один з них призначений для механізмів обертання і тертя, а інший для змащування підшипників, присутніх в такому пристрої. Від якості мастила залежить термін служби пристрою і його працездатність.

При виборі олії слід враховувати кілька критеріїв:

  • Використовуйте тільки визнані марки продукції.
  • Не вибирайте дешевий варіант, оскільки в більшості випадків це звичайна підробка.
  • Також купуйте такий товар в перевірених магазинах.
  • Виберіть правильні позначення масла. Для цього необхідно враховувати умови експлуатації і температурний режим. Оптимальним варіантом є напівсинтетичні масла з властивостями синтетичних і мінеральних масел. Вибираючи масло, слід також враховувати частоту заміни таких рідин.

Як часто потрібно міняти масло в бензиновому/дизельному генераторі?

На термін служби бензинового генератора впливає правильне обслуговування. Щоб прилад працював без застережень, необхідно регулярно міняти масло. Першу заміну масла необхідно проводити через 10 годин роботи, і цей час необхідно суворо дотримуватися. Наступні обміни будуть не такими частими. Вони повинні відбуватися після 100 годин роботи установки. Якщо генераторна установка працює в дуже складних умовах, заміну масла слід проводити частіше. Перед кожним запуском дуже важливо перевіряти стан масла. Завдяки цьому можна запобігти багатьом збоям.

Масло для генератора ціна: купити масло для генератора

Якісне масло Honda забезпечить тривалу і безперебійну роботу генератора

  • Підходить до різних генераторів.
  • У наявності!
  • Ціна 379 грн/л.
  • Відправки Новою Поштою кожного дня!

Для замовлення/консультацій телефонуйте або пишіть на вайбер на ном.: 0673360656 (Богдан).